Novinky Rizin

Conor vysmial Mayweathera a Tenshina nazval Jackie Chanom. „Jackie Chan“ na to už zareagoval

Conor McGregor

Nebude to Manny Pacquiao, nebude to Khabib Nurmagomedov. Po víkende sme sa dozvedeli dosť prekvapujúcu správu. Neporazený boxer Floyd Mayweather nastúpi v závere roka na turnaji RIZIN 14 proti hviezde tejto organizácie, ktorou je kickboxerská senzácia, 20-ročný mladík Tenshin Nasukawa. S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o boxerský duel, no bližšie informácie k pravidlám a váhovej kategórii zatiaľ nepoznáme.

Táto novinka je dosť rozoberanou témou na weboch venujúcim sa bojovým umeniam. Zareagovalo už aj dosť známych osobností a fighterov, vrátane Conora McGregora. Ako určite veľmi dobre viete, práve Conor bol posledným súperom Floyda, keď Mayweather zvíťazil na TKO v 10.kole (august 2017).

Conor McGregor a jeho štipľavá reakcia

Conor sa najprv dotkol oblečenia Mayweathera, keď sa ho opýtal, či má na sebe teplákovú súpravu alebo odev do sauny na podporu potenia. Ďalej pokračuje sarkasticky tým, či je v Tokiu tak teplo a či to má spojitosť s klimatickými zmenami. Následne nadávkou narážal na to, kto je vlastne vedľa neho a čo je to za bláznivá kravina. Prirovnal to k niečomu ako Križovatka smrti 5, Floyda k Chris Tuckerovi a Tenshina k Jackie Chanovi 🙂 Následne ešte Mayweathera nazval malým bastardom a poslal ho kade ľahšie.

Tenshin Nasukawa s elegantnou odpoveďou

„Zdravím, pán McGregor. Moje meno je Tenshin Nasukawa. Nie som Jackie Chan. Sľubujem, že pomstím tvoju prehru, takže prosím sleduj môj zápas.“

zdroj: bjpenn , relfashion