Reklama

Novinky

Conor sa vrátil k zápasu s Khabibom a hovoril o zranení, ktoré v príprave utrpel

Conor McGregor
foto: denverpost

Conor McGregor sa po čase znovu pristavil k jeho poslednému zápasu, ktorým bola prehra v titulovom zápase ľahkej váhy s Khabibom Nurmagomedovom na UFC229. Prvýkrát hovoril tiež o tom, že v príprave údajne utrel zlomeninu nohy (pravdepodobne niekde v spodnej časti v oblasti chodidla).

Conor McGregor sa vrátil k zápasu s Khabibom

„Zlomil som si nohu 3 týždne pred súbojom. Aj tak som však išiel dopredu a tiež som zasadil posledné údery počas toho večera. Na jeho pokrvných bratov. Som spokojný s tým, ako ten súboj prebiehal, a s lekciou, ktorú som sa naučil. V rámci môjho zápasenia a ešte dôležitejšie v rámci mojej prípravy. Čas všetko odhalí.“

Conor sa následne vyjadril k druhému kolu, kedy bol Khabib vo väčšom tlaku cez ground-and-pound údery. McGregor tvrdí, že to nebolo tak zlé, ako to vyzeralo.

„Som spokojný s mojou obranou. Riskantná pozícia s hlavou nalepenou proti klietke. Musí byť počítané s každým pohybom, keďže každé úsilie navyše necháva otvorený guard a môže viesť k záverečnému úderu. K ničomu z toho sa to nepriblížilo. Žiadne poškodenie na tvári a vyhral som potom ďalšie kolo.“

McGregor tiež reagoval k jeho problémom mimo klietku, ktoré sú v poslednom čase dosť rozoberané – incident s mobilným telefonóm, údajný sexuálny útok a konflikt v bare.

„Som celkom v pohode, ďakujem. Neverte všetkému, čo čítate! A v prípade určitých zdrojov, neverte ničomu, čo čítate!“

zdroj: mmajunkie , denverpost