Reklama

Novinky UFC

Conor McGregor reaguje na kritiku od trénera GSP. Dokonca si vymenil niekoľko tweetov aj s Al Iaquintom

Conor McGregor reaguje na kritiku trénera GSP. Dokonca si vymenil niekoľko tweetov aj s Al Iaquintom
Conor McGregor a Firas Zahabi


Írsky bojovník Conor McGregor opäť berie seba pozornosť, aj keď možno nie úplne podľa jeho predstáv. Nielen, že vyzval mladého japonského kickboxeristu na zápas v MMA, obul sa doňho aj známy tréner, ktorý trénuje napríklad aj Georgea St-Pierra a Conorovi sa to veľmi nepáči.

“Max Holloway porazí Conora McGregora v prípadnej odvete ešte jasnejšie ako Nate Diaz” >>

Conor McGregor reaguje na kritiku trénera GSP.

Conor kritiku od Firasa Zahabiho neuniesol a preto na twitteri reagoval. Ten povedal, že odveta s Maxom Hollowayom by nedopadla preňho dobre.

“Hej Firaz. Mladý muž, ktorý sa sám bojí ísť do toho a zápasiť. Prestaň o mne hovoriť ako keby si ma poznal, hlupák. Koľko máš rokov? Prečo tam sám nie si? Nemáš na to? Prenajmi si izbu na nejakú rýchlovku. Zavri si hubu, decko.”

Al Iaquinta sa zapojil a Conor si vymenil pár tweetov aj s ním

Aktivitu na jeho sociálnych sieťach sme si všimli aj smerom k Al Iaquintovi, ktorý po výhre nad Kevinom Lee vyzval Conora na vzájomný duel. Provokačne na jeho tweet odpísal a Conor takisto neostal ticho.

“Ooo podaj si mňa najbližšie!”

“Nech sa páči, už to spravil, Joe.”

“Ehhh toto nie je tvoja najlepšia práca.. Šetri si svoje prednosti na zápas, si dosť inteligentný”

Conora zápas s Al Iaquintom podľa všetkého moc nezaujíma, no mladý realiťák by podľa názoru viacerých ľudí nebol vôbec zlým súperom po prehre McGregora s Khabibom Nurmagomedovom. Čo si o tom myslíte vy?

zdroj: lowkickmma, lowkickmma