Novinky UFC

Conor McGregor bude mať vo svojom rohu v ďalšom zápase starú známu tvár

John Kavanagh
foto: lowkickmma
Ešte počas minulého mesiaca John Kavanagh, hlavný tréner Conora McGregora, počas rozhovorov prezradil, že s Conorom nebol už niekoľko mesiacov. Od prehry s Khabibom (UFC 229, október 2018) bola ich komunikácia údajne len minimálna. Kavanagh dokonca uviedol, že McGregor mu bude musieť dať dobré dôvody na to, aby bol opäť v jeho roku. Dnešná situácia je už však iná, čoho dôkazom sú tieto vyjadrenia.

John Kavanagh bude v rohu Conora McGregora v ďalšom zápase

„Nemyslím si, že by nad tým, že budem súčasťou rohu Conora McGregora, visel nejaký otáznik. Som si istý, že tam budem. Hovoríme spolu skoro každý deň. Zatiaľ ešte nemá potvrdený ďalší zápas, ale akonáhle sa tak stane, dáme dokopy starý tím a začneme plánovať a trénovať. A som si istý, že pre seba zase ukradne celú šou. Nemám pochýb, že to urobí.“

Conorovi sa po dohodnutí zápasov Tony Ferguson vs Donald CerroneNate Diaz vs Anthony Pettis o niečo zúžili možnosti na výber nasledujúceho protivníka. O vyzývateľov nemal McGregor nikdy núdzu, no najbližší súboj mu bude musieť dávať veľký zmysel, pretože bude určite dosť dôležitý.

zdroj: mmamania , lowkickmma