Novinky UFC

Conor alebo „Cowboy“? Koho tipujú za víťaza Jones, Holloway, Usman, Covington, Perry a ďalší bojovníci?

Conor vs Cowboy UFC 246
foto: news.maketiplace
Základné platy pre Conora a Cowboya na UFC 246 >>>

Pozrite si kurzy a tipujte zápas McGregor vs Cowboy tu >>>

Conor alebo „Cowboy“? Koho tipujú za víťaza Jones, Holloway, Usman, Covington, Perry a ďalší bojovníci?

Colby Covington: Ako víťaza volím Cowboya. Povedzme si úprimne, ak ste videli to online video, tak Conor nedokázal knokautovať ani toho starého muža v bare. Ako potom dokáže knokautovať Cowboya?

Urijah Faber: Skvelý zápas. Som nadšený z toho, že Conor je zase v hre. Cowboy má takisto skvelú príležitosť. Myslím si, že Conor to zvládne. Podľa mňa v sebe znovu objavil ten oheň a uvedomil si, že je v prvom rade bojovník.

Mike Perry: Chcem, aby zvíťazil muž, ktorý ma porazil. Špeciálne proti Conorovi. To by znamenalo, že aj pohľad na mňa bude potom lepší. Môj názor je však taký, že Conor do tej klietky pôjde s úplne iným stavom mysle ako ja. Môže to skončiť rôzne. Ak ho Cowboy nezoberie na zem a urobí z toho bitku v postoji, tak bude inkasovať z tej ľavej ruky a McGregor si zase pripíše výhru.

Kamaru Usman: Vnímam, ako mnoho ľudí odpisuje Cowboya len preto, že okrem výhier niektoré zápasy aj prehral. Lenže Cowboy je pre Conora veľmi nebezpečný bojovník. Myslím si, že McGregor v určitých smeroch podceňuje Cerroneho. A videli sme to už v minulosti, že v takýchto prípadoch to Cowboya ešte viac prebúdza. Je to veľmi dobrý zápas a očakávam, že na to Cowboy bude schopný dobre reagovať.

Max Holloway: Som z toho nadšený. Chcem vidieť, aký Conor sa v tom zápase ukáže. Podľa toho uvidíme, ako to dopadne. Som rád, že je späť. Dúfam, že do toho pôjde priamo, s čistou hlavou a že svetu dokáže, že je toho stále schopný.

Alexander Volkanovski: Myslím, že Conor to zvládne. Cowboya veľmi rešpektujem, ale podľa mňa je toto typologicky dobrý zápas pre McGregora. Neviem, či ho Cowboy bude schopný zobrať na zem a dostatočne ho spomaliť. Ak mám byť úprimný, tak podľa mňa Conor trafí bradu Cerroneho pomerne skoro.

Marlon Moraes: Conor sa vracia späť a vyzerá silný, no Cowboy je takisto chlapík. Je to ťažké odhadnúť, ale ak sa mám rozhodnúť v tomto momente, tak hovorím Conor.

Katlyn Chookagian:  Ťažko sa mi tipujú zápasy Cowboya, pretože od neho je to tak trochu tak, že nikdy neviete, ako sa ukáže. A čo sa týka Conora, tak v minulosti som si už párkrát myslela, že prehrá, no vtedy sa to nikdy nestalo, takže teraz proti nemu už nevsádzam.

Jon Jones: Som skutočne za Cerroneho rád, že chlap z nášho gymu má takúto príležitosť. Cowboy bude mať so mnou vždy určité prepojenie a fandím mu. Rovnako však milujem na Conorovi všetko, čo robí pre tento šport. Nech vyhrá ten lepší.

Zdroj: bt sport , news.maketiplace

Conor McGregor sľubuje na UFC 246 niečo špeciálne. Vysvetlil tiež to, prečo si Donalda Cerroneho tak váži