Reklama

Novinky UFC

Colby Covington si myslí, že Tyron Woodley je už “zlomený” a jeho kariéra na konci

Colby Covington si myslí, že Tyron Woodley je už "zlomený" a jeho kariéra na konci
Foto: lowkickmma

Tyron “The Chosen One” Woodley v poslednom zápase na UFC 235 po päťkolovom trápení prehral s Kamaru Usmanom a neobhájil tak titul velterovej váhy, ktorého držiteľom je od roku 2016. Colby “Chaos” Covington, ktorý stále čaká na svoju titulovú šancu (aj po zisku dočasného titulu) sa pre portál Bloody Elbow vyjadril na Woodleyho adresu a jeho kariéru.

Prečítajte si tiež: Turnaj UFC 235 priniesol nového šampióna UFC >>

Colby Covington si myslí, že Tyron Woodley je už “zlomený” a jeho kariéra na konci

“V posledných rokoch je (Tyron Woodley) v tom iba jednou nohou, má jednoducho naložené príliš veľa na sebe. Je preč, skúša to s rapovými albumami, snaží sa venovať herectvu a komentovaniu – kašle na všetko. Jeho kariéra je na konci.

Zarobil všetky možné peniaze, vyčerpal svoje možnosti, už nie je skutočným bojovníkom. Nechce tu už viac byť a urobiť túto divíziu opäť skvelou tak, ako by som to chcel ja. Bol to jednoducho už zlomený muž (v zápase s Kamaru Usmanom).”

Myslíte, že Woodley dostane ešte šancu dokázať, že jeho kariéra ešte nie je na konci? Mal by dostať s Kamaru Usmanom šancu na odvetu? Alebo by to mal byť Colby Covington, kto by mal ísť po titule vo velterovej váhe?

zdroj: lowkickmma