Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Čo priniesla unikátna tlačovka OKTAGON PrimeTime? Végh vs Vémola, nové projekty a noví zápasníci

OKTAGON PrimeTime
Attila Végh a Karlos Vémola po prvom staredowne (zdroj: Barbora Reichova, isport.blesk)

Včera večer (11. február 2019) prebehla v pražskom klube Royal Theatre originálna tlačová konferencia organizácie OKTAGON MMA s názvom OKTAGON PrimeTime. Uvádzali ju Ondřej Novotný Pavol Neruda, ktorí postupne hovorili a plánoch pre aktuálny rok, predstavili niekoľko noviniek a zápasníkov.

Stavte si na titulový zápas Samuel “Pirát” Krištofič vs David “Pink Panther” Kozma >>

Stavte si na odvetu Miloš Petrášek vs Jeremy Kimball. Výborné kurzy! >>

OKTAGON PrimeTime – rekapitulácia tlačovej konferencie v jednotlivých bodoch

PROJEKT Y – nová československá MMA reality show v ženskom podaní:

Výhradne ženský PROJEKT Y sme mohli pred časom spoznať prostredníctvom kastingových videí. Promotéri organizácie teraz predstavili finálovú štvoricu: Ivana Hašková, Kateřina Klinderová (Česko), Eva Borodáčová, Petra Batthyany (Slovensko). Zloženie semifinálových dvojíc bude doriešené o niečo neskôr.

PROJEKT X 2 – druhá séria mediálne úspešného projektu:

Populárny Projekt X bude mať pokračovanie a aj tentokrát v ňom uvidíme víťaza prvého duelu Petra Benka, ktorý naposledy zvíťazil s Lakym. Aktuálne bude jeho súperom známy český herec Jakub Štáfek, ktorý v decembri absolvoval víťaznú premiéru v boxe.

Stavte si na zápas Peter Benko vs Jakub Štáfek (Benko zatiaľ favorit) >>

Prítomní boli noví bojovníci Oktagonu:

Jan „Jay Jay“ Gottvald sa predstaví na marcovom turnaji OTAGON 11 proti Brazílčanovi Rodrigovi Carlosovi. Jaroslav Jartim na rovnakom podujatí vyzve šampióna poslednej Oktagon výzvy Karola Ryšavého. Prítomné boli aj čerstvé posily Karlos „Terminátor“ VémolaTomáš Kvapil, ktorí zatiaľ nemajú súperov. Karlosa však uvidíme tiež na OKTAGON 11 a pri ňom sa ešte pristavíme v poslednom bode.

Vladimír Moravčík vs Igor Daniš v MMA:

Rok 2019 prinesie aj veľkú bitku slovenských hviezd a šampiónov thajského boxu, ktorí budú bojovať podľa pravidiel MMA! Pre Vlada Moravčíka aj Igora Daniša pôjde o premiéru v zmiešaných bojových umeniach.

Menšie turnaje s označením OKTAGON Prime:

Fanúšikovia sa môžu tešiť na to, že počas roka bude organizácia usporadúvať viac turnajov. Tie menšie budú označené ako OKTAGON Prime. Budú sa na nich predstavovať aj väčšie hviezdy organizácie, no výraznejší priestor dostanú mladé talenty. Prvý takýto turnaj sa má odohrať v apríli v Košiciach.

Superzápas Attila Végh vs Karlos Vémola:

To najlepšie na záver. Už teraz to je mnohými označované ako bitka storočia. Dvaja velikáni československej MMA scény  sa majú proti sebe stretnúť v tomto roku. A vôbec to nemusí skončiť len jedným zápasom. Bude totiž zmluvne dohodnuté, že obaja budú mať možnosť odvety (teoreticky sa môžeme dočkať aj trilógie, ktorá by to celé uzavrela). Karlos podpísal dlhodobú zmluvu a v pláne má tiež zápasiť s „Pirátom“ KrištofičomPrince Aounallahom.

Stavte si na zápas Attila Végh vs Karlos Vémola (super kurzy) >>

Celý záznam OKTAGON PrimeTime aj s viacerými ďalšími bojovníkmi, ktorí boli prítomní:

zdroj: youtube Oktagon MMA , isport.blesk