Reklama

Novinky UFC

Bývalý šampión ťažkej váhy Cain Velasquez sa vyjadril k tomu, či plánuje pokračovať v UFC kariére

Cain Velasquez
foto: bleacherreport


Bývalý UFC šampión ťažkej váhy Cain Velasquez (14-3 MMA) sa v tomto roku vrátil do klietky, no nedopadlo to pre neho najšťastnejšie, keď pri prehreFrancisom Ngannou utrpel zároveň aj zranenie kolena. O niekoľko mesiacov na to sa rozhodol, že absolvuje svoj debut vo wrestlingovej organizácii Lucha Libre. Začali silnieť dohady o tom, že pre Caina to bude znamenať definitívny koniec v UFC. Velasquez však tieto reči v novom rozhovore vyvrátil.

Cain Velasquez potvrdil záujem pokračovať v UFC kariére

„Áno, budem bojovať znovu (v UFC). Až kým mi niekto iný nepovie opak. Rád by som bojoval zas, ale chcem pokračovať aj v tomto (profesionálny wrestling). Myslím si, že bude možné robiť obe veci, ak s tým budú v pohode obidve organizácie. Podľa mňa som prínosom pre obidve, takže uvidíme ako sa to vyvinie. S tímom sme v kontakte aj s WWE.“

Velasquez prezradil, že vedeniu UFC oznámil ešte pred podpisom aktuálnej zmluvy s organizáciou, že sa plánuje venovať aj profesionálnemu wrestlingu. V kontrakte to teda určite má zohľadnené, aj keď o presných podmienkach nehovoril. Dodal však zaujímavú informáciu, že s UFC má stále platnú zmluvu na tri ďalšie zápasy.

zdroj: espn mma , foto: bleacherreport