Reklama

Novinky UFC

Brian Ortega by šiel do super zápasu proti Khabibovi Nurmagomedovi

Brian Ortega by šiel do super zápasu proti Khabibovi Nurmagomedovi
Brian Ortega a Khabib Nurmagomedov

Tento víkend nás čaká veľký turnaj UFC 231, kde uvidíme dva titulové zápasy. Hlavný predzápas večera bude patriť ženskému duelu Joanne Jedrzejczyk a Valentine Shevchenko o titul mušej váhy (flyweight). V hlavnom zápase večera bude Max Holloway obhajovať titul pérovej váhy (featherweight) proti neporazenému bojovníkovi Brian Ortega.

Stavte si na hlavný zápas večera Max Holloway vs Brian Ortega tu >>

Najlepšie kurzy na hlavný predzápas večera Jonna Jedrzejczyk vs Valentina Shevchenko tu >>

Brian Ortega by šiel do super zápasu proti Khabibovi Nurmagomedovi

Brian Ortega ešte nemá za sebou ani zápas s Maxom Hollowayom a už poškuluje po super zápase proti takisto neporazenému ruskému bojovníkovi Khabibovi Nurmagomedovi. Ten si naposledy poradil aj so známym Írom Conorom McGregorom.

Ortega tvrdí, že v boji u šampióna ľahkej váhy (lightweight) vidí mnohé medzery a preto by s ním chcel bojovať. Videl to napríklad aj pri zápase s Conorom McGregorom.

“Toto je zápas, kde sú naše ruky dobré. Je to najlepší chlapík a bojovník. Pozoroval som ho. Sledoval som v tom zápase veľa vecí, kde, ak by som ja bol v tej pozícií, bol by som rád. Veľa vecí by som robil inak a preto ma napadlo, že tento zápas by som chcel ako ‘super fight’, ak by som sa tam raz dostal – a mám to na dosah. Ak hrám moje karty správne, mám to na dosah.”

Pozreli by ste si zápas Brian Ortega vs Khabib Nurmagomedov? Ja rozhodne áno!

UFC 231 uvidíme už v tento víkend zo soboty na nedeľu. O 4:00 ráno začína hlavná karta na Nova Sport 2. Turnaj sa odohráva v Scotiabank Arena, Toronto (Canada).

zdroj: lowkickmma