Novinky UFC

Bitka bratov Jonesovcov? Brat Jona Jonesa si myslí, že by ho vedel vo vzájomnom zápase poraziť

Bitka bratov Jonesovcov? Brat Jona Jonesa si myslí, že by ho vedel vo vzájomnom zápase poraziť
Foto: foxsports
Jon Jones je jedným z najlepších MMA bojovníkov vôbec, no jeho brat Chandler, ktorý je elitným hráčom amerického futbalu NFL si myslí, že by mohol byť v prípadnom zápase s jeho bratom práve on víťazom. Čo si o tom myslíte? V rozhovore pre TMZ Sports na túto tému aj argumentoval.

Mohlo by vás zaujímať: Jorge Masvidal týmito slovami vyzval na zápas Conora McGregora a odkryl svoje ďalšie plány >>

Bitka bratov Jonesovcov? Brat Jona Jonesa si myslí, že by ho vedel poraziť

Ako bratia medzi sebou určite často súperili a bratsky sa pobili, takže Chandler by mal mať prehľad o tom, ako sú na tom silovo. Dominantou Jona Jonesa je jeho výška, no hlavne dlžka jeho paží. Jeho brat Chandler vraví, že jeho ruky sú ešte dlhšie.

“Počujte, má tie najdlhšie ruky v celom UFC. Moje sú ešte dlhšie. Je to môj brat, mám ho rád na smrť, ale nakopal by som mu zadok!”

“Zápasil by som s ním, som omnoho silnejší ako on. Nechcem sa chvastať, ale stretávam sa denne s chlapmi, ktorý vážia 300 libier (136 kg). Koľko má Jon? 235?”

Práve pre tieto argumenty, ktoré v rozhovore spomína si myslí, že by jeho brata dokázal poraziť. Jon Jones má za sebou tú najtesnejšiu obhajobu titulu poloťažkej váhy na UFC 239 proti Thiagovi Santosovi.

Samozrejme, že sú to len špekulácie a k ničomu podobnému nedôjde, ale ak to zoberieme čisto hypoteticky, ako by ste videli tento prípadný súboj?

zdroj: lowkickmma, foxsports