Oktagon SK/CZ scéna

Barborík a Kalašník prezradili, akých súperov by si priali. Skôr alebo neskôr k tomu dôjde, potvrdil Novotný Barboríkovi jedno zo želaní

Vojto Barborík
zdroj: facebook Vojto Barborík
Vojto Barborík a Andrej Kalašník majú jasnú predstavu o tom, s kým by si to chceli rozdať.

V OKTAGON MAJK s poradovým číslom 23. boli hlavnými aktérmi Vojto Barborík a Andrej Kalašník. Ondřej Novotný im položil tradičnú otázku ohľadom súperov, akých by si želali. Obaja majú jasnú predstavu.

Barborík chce Kuznika a Kotwicu

„Mám rešpekt, pokoru a úctu ku každému súperovi. Nie že by som ho vyzýval, ale myslím, že super zápas by bol s Matějom Kuzníkom. Videl som, že by sa chcel vrátiť do 66. Viem, že bude v Ostrave. Na rozbeh by asi nechcel ísť so mnou. Keď vyhrá on a aj ja vyhrám, tak tento matchup by bol zaujímavý,” vyhlásil Vojto Barborík. „Sú to dva strety podobných či rovnakých štýlov. Vie prekvapiť, vie robiť dobrú robotu na zemi. Myslím, že by to bol super zápas,” dodal.

„Skôr alebo neskôr k nemu dôjde,” potvrdil okamžite v reakcii Ondřej Novotný.

Z domácej česko-slovenskej scény by si Barborík vedel predstaviť súboj s Matějom Kuznikom. Vysnívaného súpera má aj zo zahraničných borcov.

„Zo zahraničia, čo sledujem, by som chcel Poliaka Sebastiana Kotwicu. On má 11-2, ja mám 11-1. Kotwica nemal tak rok zápas, neviem či nebol zranený.”

„Mal som ho v ponuke, tak niečo vymyslíme,” reagoval Novotný. Tak je možné, že Vojtovi sa postupne splnia obe priania na súperov.

Kalašník si pýta Gábora Borárosa

Svojho vysnívaného súpera má aj Andrej Kalašník – je ním Gábor Boráros. Toho si želajú mnohí, napríklad Vašek Mikulášek. Dôvod je prostý, Boráros má veľký marketingový dosah a súbojom s ním si zaručia bojovníci to najlepšie možné promo.

„Mám 25 rokov. Nejaké to skóre má. Nemá zmysel si budovať nejaký rekord a porážať slabších súperov, aby som mal 20-1. Nijak ma to nevyzdvihne, nevypromuje ani nič. Bude to len rekord na Sherdogu, ani z toho nebudem mať radosť. Chcem stúpať v rebríčku. Chcem tých zápasníkov, čo sú predo mnou. Gáborko by mi chutil.”

„Po prvé, ten zápas by ma veľmi vypromoval. Po druhé, myslím si, že na neho mám. Po tretie, myslím, že som ani zďaleka neukázal všetko, 80 % z toho čo viem a práve na takomto zápasníkovi by som to chcel ukázať. Viem, že sa mu hľadal teraz súper na Prime v Šamoríne, ale bohužiaľ teraz som z hry vonku, mám potrhané väzy takže sa liečim, vôbec netrénujem posledný mesiac. Ale keby to bolo potom, neviem či sa do Ostravy stihnem vyliečiť, ale Bratislava alebo neviem čo je tam potom.”

zdroj: OKTAGON MAJK