Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Baba Jaga vracia úder: “Furt ideš tie isté hlášky dookola, furt ako kolovrátok, furt je to to isté, no ja nemám čo stratiť!”

Václav "Baba Jaga" Mikulášek povedal čo si myslí o prehre Pudilovej v zápase s Terezou Bledou na OKTAGON UNDERGROUND 3
Foto: Instagram Václav "Baba Jaga" Mikulášek
Neustále urážania a posielanie odkazov, toto všetko vyústilo v to, že na OKTAGON 17 v Prahe 26.9. sa proti sebe postavia v hlavnom zápase večera Karlos “Terminátor” Vémola a Václav “Baba Jaga” Mikulášek.

Jedno je isté, Baba Jaga nemá čo stratiť, no Karlos môže stratiť všetko. Na jeho posledné slová Vašek opäť reagoval a neostal mu nič dlžný! Václav Mikulášek poskytol svoju reakciu exkluzívne pre náš portál MMA Fanatik.

Rozmýšľaš, že si vsadíš na nejaký zápas? Získaj 15 € zadarmo a využi šancu na bonus 4 000 € v tipsporte!

Baba Jaga vracia úder: Furt ideš tie isté hlášky dokola, furt ako kolovrátok, furt je to to isté, no ja nemám čo stratiť!

“Tak za prvé, spomínaš troch ľudí – z toho Ondřej Raška, ktorého som porazil, druhý Tomáš Peleška, ktorý porazil mňa. Bolo to pred troma či štyrmi rokmi, keď som ešte poriadne netrénoval a ani som sa mu nejako extra nevenoval.

To nie je výhovorka, proste vzal som ten zápas, chcel som ho. Tomáš vyhral, no keď som chcel odvetu asi trikrát alebo štyrikrát, tak sa nebol schopný ani raz k tomu vyjadriť. Tiež sa nevie vyjadriť k iným ľuďom, čo chcú s ním zápasiť. Stále hovorí, že sa vracia, hovorí to už rok a pol a stále nič, stále nevidím, že by sa vracal do tej formy, do zápasovej formy. Iba vidím tréningy, ale čo tak môžeš čakať od policajta, však.

Tretí čo ma porazil, to bol Milan Ďatelinka, prehral som, nemám k tomu výhrady, vyhral fér. Je to talentovaný frajer a myslím si, že to dotiahne ďaleko. V každom prípade ja sa neviem dočkať na zápas, ktorý bude medzi nami, proste chápem, že chceš z toho robiť šou, ale furt si ideš tie isté hlášky dookola, furt ako kolovrátok, furt to isté a ja sa nemôžem dočkať, že to bude naopak.

Proste nemám dôvod mať strach, ja nemám čo stratiť a taký človek je najnebezpečnejší, to si pamätaj. Prajem ti veľa šťastia v príprave a uvidíš sám, že všetko bude inak ako si ty myslíš.

Nezabudni, že na teba je ten tlak. To teba chcú vidieť ľudia ako víťaza, to teba ľudia chcú vidieť ako šampióna, pretože sa tak prezentuješ a takto to ukazuješ. Trénuješ s tými najlepšími, ktorých ti táto republika môže poskytnúť. Takže byť tebou to berem naozaj veľmi vážne, pretože ja to totiž berem veľmi vážne!”