Sponzorovaný obsah

Attila Végh
zdroj: facebook Attila Végh

Attila Végh o odvete s Karlosom: Môžem v nej len stratiť. Muselo by sa mi to naozaj oplatiť!

Attila Végh priznal, že predstavitelia organizácie OKTAGON MMA za ním ešte s ponukou na odvetu s Karlosom Vémolom neprišli.


Attila Végh zažiaril v Zápase storočia, keď pred vypredanou O2 arénou knokautoval v prvom kole Karlosa „Terminátora“ Vémolu.

Prakticky okamžite od prehry veterán UFC bojuje o odvetný súboj.

Bývalý šampión Bellatoru – Attila Végh – si je však vedomý silnej pozície, ktorú si výhrou vydobyl.




Attila Végh naznačil, že prípadná odveta s Vémolom OKTAGON MMA vyjde poriadne draho

Végh prezradil, že predstavitelia organizácie OKTAGON MMA za ním s ponukou na odvetu ešte neprišli. Ako sám priznáva, zvážil by ju, no naznačuje, že by sa mu to muselo po finančnej stránke veľmi oplatiť, pretože po tej športovej nemá v odvetnom súboji príliš čo získať. Môže len stratiť.

„To je otázka na promotérov. Osobne to nepotrebujem, keď už som ho porazil. Prečo by som mal túžiť po odvete? Ani organizátori zatiaľ za mnou neprišili s tým, či sa chcem dohodnúť na odvete. Keď sa tak udeje, môžno na to pristúpim. Všetci si ale musia uvedomiť, čo tým zápasom môžem získať. Porazil som ho raz, porazím ho druhýkrát… Pokiaľ by sa niečo stalo, v tom dueli môžem len stratiť. Navyše, viem, akú náročnú prípravu som absolvoval. Ísť do toho druhýkrát? To by sa mi muselo naozaj oplatiť,“ uviedol Végh v rozhovore pre šport.sk.

Attila Végh si po cennom triumfe v Zápase storočia doprial zaslúžený oddych. Užíval si čerstvo narodeného synčeka Attilku a tiež obľúbené rybačky. Aktuálne sa pripravuje na boxerský zápas, ktorý by mal absolvovať budúci rok.

„Je pravda, že sa chystám na boxerský zápas. Zatiaľ nemám žiadny termín ani súpera, ale určte sa to udeje. Dôvod, prečo som sa tak rozhodol, bol taký, že už dávnejšie som vyskúšal rôzne bojové športy. Robil som zápasenie, kempo karate, jiu-jitsu, MMA, ale v boxe som ešte nemal zápas. Chcel by som to vyskúšať v profesionálnom ringu a zistiť, ako by som na tom bol.“

 

V texte môžu byť umiestnené odkazy na sponzorovaný obsah.