Reklama

Novinky UFC

Anthony Pettis dostal ponuku na zápas aj s McGregorom, no je radšej za zápas s Nateom Diazom

Anthony Pettis dostal ponuku na zápas aj s McGregorom, no on vzal radšej zápas s Nateom Diazom
Foto: Lowkickmma
Tvorba webstránok za sedem dní

Tak sme sa dočkali návratu Natea Diaza, ktorý sa na turnaji UFC 241 stretne vo welterovej váhe s Anthony Pettisom. Ako poznáme bratov Diazovcov, netreba sa však hneď vytešovať, kým sa reálne zápas neuskutoční.

V každom prípade je tu opäť šanca, že ho uvidíme v klietke od jeho posledného zápasu, v ktorom ho porazil Conor McGregor na body.

Anthony Pettis v rozhovore pre Ariela Helwaniho vysvetľuje, prečo je preňho zápas s Diazom osobný a tiež, prečo mu tento matchup vyhovuje viac narozdiel od Conora McGregora.

Prečítajte si tiež: Nate Diaz: „Khabib má strach, McGregor dostal bitku, Poirier je k*nda“ >>

Anthony Pettis dostal ponuku na zápas aj s McGregorom, no je radšej za zápas s Nateom Diazom

“Perfektný zápas pre mňa. Poznáte mňa a Natea. Je to niečo, čo sa muselo stať. Bude to v komfortnej váhe pre nás oboch, takže pôjdeme na šrot.”

“Úprimne povedané, boli mi ponúknuté veľké mená. Dana White mi ponúkol aj Conora McGregora. Myslel som, že by to mohol byť augustový termín v New Yorku. To však padlo a potom sa objavil Diaz, takže to je perfektné.”

“Netuším prečo to padlo s Conorom. Dana mi len povedal, že mám ostať pripravený. Tak som to mal aj naplánované, že buď júl alebo august chcem zápas. Bolo to len čakanie na súpera. No ak dostávate také mená, je to vzrušujúce.”

“Radšej Diaz, stopercentne Diaz. Nemám rád toho chlapa a tak to je. To je jediný človek, ktorého nemám rád. Nerozprávam to na verejnosti, nepotrebujem robiť žiadny trash-talk, môj bojový štýl hovorí sám za seba. S Diazom máme problémy a takto si to vyriešime.”

zdroj: lowkickmma