Reklama

Novinky

Anthony Joshua odpovedá na výzvy od Furyho a Wildera

Anthony Joshua
Fury, Joshua a Wilder - momentálne traja najlepší boxeri ťažkej váhy

Deontay WilderTyson Fury sa počas uplynulého víkendu stretli v boji o WBC titul ťažkej váhy. Bola z toho často diskutovaná remíza, takže opasok zostal Wilderovi. Obaja boxeri po súboji vyzvali na súboj Anthony Joshuu, ktorý vlastní tituly organizácii IBF, WBA a WBO. Zdá sa, že Joshua už zmenil svoj postoj z minulosti a je ochotný bojovať proti jednému z dvojice „The Bronze Bomber“ alebo „Gypsy King“.

Anthony Joshua so svojou reakciou

„Čo tomu bláznovi (Wilderovi) trvalo tak dlho? Akoby sme predtým o to nemali záujem?!! Každopádne, dobrá robota Fury! Chceli s tebou zápas, pretože predpokladali, že je s tebou už koniec. Ponúkam ti férový súboj, keď budeš pripravený! Komukoľvek z vás dvoch!“

Anthony Joshua je, podobne ako Fury a Wilder, zatiaľ taktiež neporazený. Má na konte 22 výhier a z toho 21 knokautov. Najväčším úspechom jeho kariéry je výhra nad Wladimirom Klitschkom. V septembri tohto roku Joshua porazil Alexandra Povetkina. Anthony by mal obhajovať svoje tituly 13. apríla 2019 na londýnskom štadióne Wembley, protivník je zatiaľ otázny. Joshuov manažér Eddie Hearn sa vyjadril, že Deontay Wilder zostáva hlavnou možnosťou pre potenciálny zápas s Anthonym.

zdroj: middleasy