Reklama

Novinky UFC

Anderson Silva by chcel zápas na UFC 237. Conor McGregor na to hneď zareagoval

Anderson Silva by chcel zápas na UFC 237. Conor McGregor na to hneď zareagoval
Anderson Silva a Nick Diaz / Zdroj: lowkickmma

Anderson Silva síce odišiel z UFC 234 ako porazený, keď ho zdolal na body Israel Adesanya. Ten podal štandardne skvelý výkon, no brazílsky veterán však ešte vôbec nepatrí do starého železa, pretože predviedol slušný výkon. Ak niekto očakával, že s MMA po tomto zápase skončí, pravdepodobne sa prerátal. Ďaľší zápas chce na UFC 237 v Brazílií proti Nickovi Diazovi.

Kompletné výsledky a highlighty zo zápasov turnaja UFC 234 nájdete tu >>

Anderson Silva vyzval na odvetu Nicka Diaza

Po zápase sa Anderson Silva vyjadril, že by mal záujem o odvetu s Nickom Diazom, ktorého síce v prvom zápase porazil na body, neskôr bol výsledok zmenený na “bez výsledku”. Silva mal totiž pozitívny dopingový nález a Diaz zase v tele pozostatky marihuany.

“Myslím, že pre mňa a Nicka Diaza dáva zmysel odvetný zápas v Curitiba (Brazília)”

Reakcia Conora McGregora

Conor McGregor bol počas tohto turnaja celkovo aktívny na sociálnych sieťach a po zápase Andersona Silvu napísal na twitter, že by to bola preňho česť bojovať s legendou. O zápase Anderson Silva vs Conor McGregor sa totiž už viackrát hovorilo ako o možnom zápase v budúcnosti.

Na odvetu Silvu s Diazom zareagoval takisto.

“Dohodnite to. Budem bojovať s Nateom na tom turnaji.”

Myslel tým Nate Diaza, Nickovho brata. Dostať bratov Diazovcov na rovnakú zápasovú kartu ale vôbec nebude jednoduché. Ak sa to matchmakerom v UFC podarí a ešte k tomu s hviezdami ako Anderson Silva a Conor McGregor, bude to neskutočná bomba pre všetkých MMA fanúšikov.

Turnaj UFC 237 sa uskutoční v meste Curitiba v Brazílií 11.5.2019. Na tento turnaj je zatiaľ dohodnutý iba titulový zápas v slamovej váhe medzi Rose Namajunas a Jessicou Andrade.

zdroj: lowkickmma, lowkickmma