Novinky UFC

AKTUÁLNE: Conor McGregor zarobí na UFC 246 rekordnú sumu! Poznáme aj plat Donalda Cerroneho

Conor McGregor UFC 246
foto: thesportsdaily
Najväčšia osobnosť MMA a jeden z najsledovanejších športovcov celkovo sa už počas ďalšieho víkendu vráti do akcie. Conor McGregor bude na UFC 246 (18.január, Las Vegas) bojovať s Donaldom Cerronem v súboji welterovej váhy.

Môžeme očakávať, že v najbližších dňoch budú aktuality ohľadom Conora a jeho zápasu pribúdať s ešte väčšou frekvenciou. Včera bolo zverejnené, že McGregorov základný plat za tento očakávaný súboj bude 5 miliónov amerických dolárov! Táto suma ešte nezahŕňa odmenu z pay-per-view, sponzorské peniaze a iné bonusy.

Conor v tomto smere prekoná predošlý oficiálne zaznamenaný základný rekordný plat pre UFC bojovníka, ktorý bol 3 milióny a obdržal ho taktiež McGregor v jeho zápase proti Khabibovi.

V nadväznosti na to sa zverejnil aj základný plat „Cowboya“  pre UFC 246. Ten bude 2 milióny dolárov. To je síce o dosť menej ako v prípade Conora, ale na druhej strane je to pre Cerroneho značný nárast oproti jeho iným zápasom a je to na takej úrovni, o ktorej môže väčšina UFC zápasníkov zatiaľ len snívať.

Najnovšie promo Conor McGregor vs Donald Cerrone:

MMA legenda Georges St-Pierre rozobral zápas McGregor vs Cowboy a poukázal na kľúčové faktory pre výhru u oboch bojovníkov

Zdroj: mmamania , foto: thesportsdaily