Reklama

Novinky

AKTUALITA: Conor McGregor a Paulie Malignaggi sa začali baviť o ich možnom boxerskom zápase

Conor McGregor


UFC superhviezda Conor McGregor je podľa najnovších správ v štádiu vyjednávania s bývalým boxerským šampiónom Paulie Malignaggim za cieľom dohodnúť zápas s boxe. Ako prvý o tom informovali Boxing Kingdom s odvolaním na dôveryhodný zdroj.

McGregor vs Malignaggi? Zatiaľ ide len o prvé diskusie

Následne to spomenul aj MMA insider @TalkMMA, že Conor a Paulie vedú diskusie o ich očakávanom súboji. Očakávanom preto, lebo medzi obidvomi panuje už istý čas značná nevraživosť. Zrodila sa ešte počas prípravného kempu McGregora na boxerský duel s Mayweatherom. Práve Malignaggi mal niekoľko sparingov s Conorom. Paulie bol nespokojný s tým, že sa na verejnosť dostali zostrihané zábery a fotky, v ktorých mal „Notorious“ prevahu, keďže sparingy ako celok údajne vyzerali úplne inak. Tieto jednania o možnom boxerskom zápase však zatiaľ nie sú vážne a vraj ide len o prvé diskusie.

Od spomínaného tréningového kempu do seba Malignaggi a McGregor niekoľkokrát skočili. Najmä Paulie má na Conora ťažké srdce a už viackrát ho vyzval, aby vydal celé video zo sparingu. Tiež neváhal slovne útočiť na Conora pred a po jeho prehre s Khabibom Nurmagomedovom na UFC 229. Pre MMA a kariéru McGregora v UFC by nebolo najlepšie, keby sa Conor rozhodol ísť do ďalšieho súboja v boxe. Väčšina z nás by ho určite radšej videla v UFC zápase, nech už bude jeho najbližším súperom Poirier, Diaz, Khabib, Cowboy alebo niekto iný.

zdroj: bjpenn , express