UFC

Ak sa trilógia s Miocicom v lete neuzavrie, Cormier možno ukončí kariéru

Výsledky UFC 241: Cormier vs Miocic 2
foto: mmajunkie
Daniel Cormier má eminentný záujem o zavŕšenie trilógie so Stipem Miocicom. Ak sa tak nestane v lete, možno ukončí kariéru.

Cormier naznačil blížiaci sa koniec kariéry

„Nemôžete čakať večne. Buď to urobíme alebo to neurobíme,” vyhlásil Cormier v šou Ariela Helwaniho.

Dana White vyhlásil, že po tom, ako jeden súboj vyhral Daniel Cormier a druhý Stipe Miocic by mal záujem o zavŕšenie trilógie. Plány ale narušilo zranenie oka Stipe Miocica. Navyše jeho manažér vyhlásil, že by mal záujem o novú výzvu a nie o ďalší súboj s Cormierom.

Na to reagoval DC rozhorčene s odôvodnením, že aj on chcel nové výzvy po tom, ako prvýkrát Miocica porazil a napriek tomu mu dal odvetu. Dodal, že Miocic ako profesionálny hasič robí celý život správne veci a tak by mal spraviť dobrú vec aj v tomto ohľade.

Daniel Cormier naznačil, že po treťom zápase s Miocicom ukončí kariéru – bez ohľadu na to či vyhrá alebo prehrá.

40-ročný Cormier čoraz intenzívnejšie uvažuje o konci kariéry, pretože sa mu darí v kariére mimo klietky. „Mám svoju šou Detail, mám svoju kariéru komentovania UFC, mám svoje biznisy, môj wrestlingový program, moje holičstvá, moje reštaurácie. Mám rozrobené nejaké ďalšie televízne veci. Mám skutočne veľa vecí, ktoré ma dokážu uživiť po zvyšok života,” dodal Cormier.